Galeria konkursu

Prezentujemy poniżej część zdjęć, pokazujących niektóre wydarzenia związane z naszą zabawą, w placówkach uczestników.

Edycja 2018/2019



Uczniowie z I LO w Jaworznie
II etap konkursu w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jaworznie.
1lo.jaworzno.pl
Koordynator: Agnieszka Adamska.


Rodzice i uczniowie PSPSP w Rzeszowie Rodzice i uczniowie PSPSP w Rzeszowie
II etap konkursu w Publicznej Szkole Podstawowej im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie.
psp.rzeszow.pijarki.pl
Koordynator: s. Janina Leśnicka.


Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 24 w Kielcach
II etap konkursu w Przedszkolu Samorządowym nr 24 w Kielcach.
ps24.kielce.eu
Koordynator: Barbara Gorajska.


Uczniowie I LO w Przemyślu
II etap konkursu w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego w Przemyślu.
slowak.edu.pl
Koordynator: Bernadeta Ożóg.


Uczniowie SP nr 11 w Nowym Targu Uczniowie SP nr 11 w Nowym Targu
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu.
www.sp11.nowytarg.pl/jos/
Koordynator: Teresa Rużyczka.


Uczniowie ZSP MSG w Myślenicach
II etap konkursu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkole Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach.
zsp.edu.pl
Koordynator: Emilia Kluska.


Uczniowie z SP w Malcanowie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Malcanowie.
spmalcanow.szkolnastrona.pl
Koordynator: Aneta Janiszek.


Uczniowie ZSO nr 2 w Puławach
II etap konkursu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach.
zsonr2.pl
Koordynator: Janina Rułka.


Uczniowie PSP w Lekowie Uczniowie PSP w Lekowie
II etap konkursu w Publicznej Szkole Podstawowej im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie.
zslekowo.pl
Koordynator: Dorota Piskorz.


Uczniowie ZSSTO w Słupsku
II etap konkursu w Zespole Szkół STO w Słupsku.
spoleczna.slupsk.pl
Koordynator: Hanna Sobolewska.


Uczniowie ZS w Jasienicy
II etap konkursu w Zespole Szkół w Jasienicy.
zsjasienica.pl/zsj/
Koordynator: Barbara Siry.


Uczniowie X LO w Gdyni
II etap konkursu w X Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni.
xlogdynia.pl
Koordynator: Adam Gzela.


Uczniowie SP Wierchy-Kraków
II etap konkursu w Szkole Podstawowej WIERCHY Fundacji Sternik-Kraków w Krakowie.
www.wierchy.edu.pl
Koordynator: Dariusz Kędzior.


Uczniowie ZSH-E w Białymstoku
II etap konkursu w Zespole Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.
www.ekonomik.bialystok.pl/j/
Koordynator: Ewa Olszewska.


Uczniowie PSP w Belsku Dużym
II etap konkursu w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym.
pspbelskduzy.pl
Koordynator: Agnieszka Kostrzewa.


Uczniowie CKZiU w Żarach
II etap konkursu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. KEN w Żarach.
ckziu.zary.pl
Koordynator: Agnieszka Nowacka.


Uczniowie SP nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju.
sp18.jastrzebie.pl
Koordynator: Lucyna Przybyła.


Uczniowie ZS-P nr 6 w Rzeszowie
II etap konkursu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Rzeszowie.
www.zsp6.rzeszow.pl
Koordynator: Elżbieta Pruś.


Uczniowie SP w Woli Radziszowskiej
II etap konkursu w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej.
wr.edu.pl
Koordynator: Agnieszka Bentkowska.


Uczniowie SP nr 46 w Gdańsku
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 46 w Gdańsku.
sp46.edu.gdansk.pl/pl
Koordynator: Ewa Bałdyga.


Uczniowie SP nr 6 w Głogowie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 6 im. T. Kościuszki w Głogowie.
www.sp6.glogow.pl
Koordynator: Maria Puchalska-Jarosz.


Uczniowie PSP nr 11 w Radomiu
II etap konkursu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu.
psp11.radom.pl
Koordynator: Monika Szycko.


Uczniowie SP nr 33 w Katowicach
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach.
sp33.katowice.pl
Koordynator: Beata Kaszub.


Uczniowie SP nr 8 we Wrocławiu
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 8 we Wrocławiu.
sp8wroc.edupage.org
Koordynator: Małgorzata Dziedzic-Szmyd.


Uczniowie SP w Drwęczy
II etap konkursu w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Drwęczy.
Koordynator: Kinga Zawadzka-Dzbeńska.


Uczniowie SP w Trzemiętowie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Trzemiętowie.
szkola-trzemietowo.pl
Koordynator: Anna Nowakowska.


Uczniowie PSP w Michałowie
II etap konkursu w Publicznej Szkole Podstawowej w Michałowie.
pspmichalow.edupage.org
Koordynator: Wioleta Nadolna.


Uczniowie SP nr 12 w Lubinie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 12 im. Czesława Niemena w Lubinie.
sp12lubin.edu.pl
Koordynator: Magdalena Romaniec.


Uczniowie SP w Świlczy
II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Świlczy.
www.swilcza.edu.pl
Koordynator: Beata Kwiatkowska.


Uczniowie SP w Miedznie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie.
sp-miedzna.pl
Koordynator: Beata Żaboklicka.


Edycja 2017/2018



Uczniowie ZSzP nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim
II etap konkursu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim.
www.zsp2.nasztomaszow.pl
Koordynator: Ewa Ziółkowska.


Wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 48 w Bytomiu
II etap konkursu w Przedszkolu Miejskim nr 48 w Bytomiu.
Koordynator: Monika Kołodziej.


Uczniowie KSP w Krakowie
II etap konkursu w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Joanny Beretty Molli w Krakowie.
Koordynator: Piotr Kita.


Wychowankowie Publicznego Przedszkola w Niedomicach
II etap konkursu w Publicznym Przedszkolu w Niedomicach.
Koordynator: Magdalena Korus.


Uczniowie TK nr 25 w ZS nr 1 w Krakowie
II etap konkursu w Technikum Komunikacyjnym Nr 25 Zespołu Szkół Nr 1 w Krakowie.
www.tk.krakow.pl


Wychowankowie PP nr 1 w Pszowie
II etap konkursu w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pszowie.
www.pp1.pszow.pl
Koordynator: Katarzyna Taszarek.


Uczniowie LO nr 2 w Gliwicach
II etap konkursu w Liceum Ogólnokształcącym nr 2 w Gliwicach.


Uczniowie SP w Czarnym Dunajcu
II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu.


Wychowankowie PM nr 15 w Zamościu
II etap konkursu w Przedszkolu Miejskim Nr 15 w Zamościu.


Uczniowie SP w Łapszach Niżnych
II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Łapszach Niżnych.
Koordynator: Teresa Rużyczka.


Uczniowie 1 LO w Tomaszowie Mazowieckim
II etap konkursu w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Koordynator: Marek Ziółkowski.


II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Szczucinie.
II etap konkursu w Szkole Podstawowej w Szczucinie.
Koordynator: Małgorzata Tabor.


Wychowankowie Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach
II etap konkursu w Przedszkolu Nr 9 w Tarnowskich Górach.
Koordynator: Dorota Krysztofińska.


Uczniowie SP 29 w Rzeszowie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 29 w Rzeszowie.
Koordynator: Danuta Sołtys.


Uczniowie ZS nr 3 w Rybniku
II etap konkursu w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku.
Koordynator: Agnieszka Miera.


Uczniowie SP nr 2 w Strzyżowie
II etap konkursu w Szkole Podstawowej nr 2 w Strzyżowie.
Koordynator: Mariola Rupar.